Петлі/Засуви

Приварні петлі

Важко уявити будинок без гаража, тут зберігається автомобіль господаря, а також різноманітні інструменти та запчастини. Для захисту вашого гаража від зловмисників потрібно подбати про надійність гаражних воріт. Відмінною рисою таких воріт є масивність. Компанія Харків Кування пропонує купити точені петлі на ворота, які здатні витримати будь-яку вагу та прослужать вам довгі роки.


Петлі відповідають за забезпечення рухомого зв'язку між рамою дверей та коробкою. Тому до їхнього вибору необхідно підходити уважно. Гаражні приварні петлі відрізняються від звичайних конструкцій дверей. Вони складаються з двох склянок або барил, сполучного стрижня і завзятого підшипника. Під останнім встановлюють кільце з матеріалу, що відрізняється високим показником пружності. Завдяки такій конструкції в точених петлях складові елементи контактують через кульку, яка знаходиться в отворі нижньої склянки.


У процесі експлуатації велика маса дверей чинить тиск на невелику контактну площу петель, що призводить до їх усадки. Щоб уникнути зношування, застосовується кільце з пружного матеріалу, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження ваги між двома петлями. У результаті ворота легко відчиняються і зачиняються, а точені приварні петлі надійно служать довгі роки.


Компанія Харків Кування пропонує широкий асортимент виробів різного виду. Наші точені петлі відрізняються надійністю та приємним естетичним виглядом, який не зіпсує загальне враження про ваші ворота та гармонійно впишуться в загальний екстер'єр. Придбати приварні петлі ви можете у нас на сайті, тим самим значно заощадивши час на пошуки якісного продукту.

88.35 грн.
104.63 грн.
109.28 грн.
132.53 грн.